Nawiązując współpracę w ramach Kampanii Społecznej Biała Lilia to my zadbamy poprzez działania w telewizji, radiu i mediach społecznościowych aby Twoi stali klienci wrócili do Ciebie jak najszybciej i przyprowadzili ze sobą nowych.

  • Wypełnij ankietę i wyślij do nas odpowiadając na pytania, (ankieta ma pomóc nam optymalnie przygotować się do audytu). Skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia dogodnego terminu i godzin, w których zostanie przeprowadzony bezpłatny audyt. Audyt odbywa się w czasie rzeczywistym, w godzinach pracy restauracji tak aby nie zaburzać czynności, które odbywają się w trakcie pracy obiektu. Czas jaki potrzebujemy na przeprowadzenie audytu to od 2 do 4 godzin.
  • Jako restaurator nie ponosisz kosztów związanych z audytem. Bierzesz udział w kampanii społecznej Biała Lilia, której celem jest pomoc Restauratorom w budowaniu zaufania swoich klientów i powrocie do normalności.
  • Po pozytywnie zakończonym audycie wręczymy Ci logo kampanii społecznej Biała Lilia w postaci naklejki na szybę i certyfikatu, które będzie gwarancją dla Twoich stałych i nowych klientów, że zrobiłeś wszystko aby zadbać o bezpieczeństwo i komfort psychicznych swoich klientów również w czasach COVID-19.